آجرک الله يا اباصالح (عج)  

 

ای که هستی هست شد از هست تو   ........    از چه رو بالا نيامد دست تو ؟

 

  
نویسنده : سلمان ; ساعت ٩:٤٩ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٩ تیر ،۱۳۸٤
تگ ها :

اعترافات يک قلم به دست مزدور ...

اينجانب سلمان قصاب*٬ دوست صميمی جرج دابليو بوش* اعتراف ميکنم که تمامی خاطرات زير غير واقعی و حاصل تناول نمودن ۵ عدد نيمروی شب قبل از آن می باشد . 

از آنجا که حقير يک قلم بدست مزدور جزء بيشتر نمی باشد از همين تريبون اعلام ميدارد که تمامی نوشته ها ٬ مقالات و کلیپهای تبليغاتی و غير تبليغاتی منتشره از اينجانب همگی کذب محض بوده و زير فشارهای روحی - روانی استکبار جهانی که از آستين افراد کثيفی مانند ابراهيم نبوی* و ... بيرون آمده بود ٬ تهيه شده اند .

فلذا از تمام دوستان متفکر ٬ متعهد ٬ ريز بين و دلسوز که اين خطای بزرگ را با لطيف ترين و منطقی ترين شکل ممکن به حقير گوشزد نمودند کمال تشکر را دارم .

---------------------------------------

* تمامی القاب بالا هديه دوستان بوده و حقير در مورد شان نزول آنها اطلاعی ندارد !!! برای اطلاعات بيشتر با ۱۱۰ تماس بگيريد .

  
نویسنده : سلمان ; ساعت ٢:۱٠ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٥ تیر ،۱۳۸٤
تگ ها :

غفلت ...

هيچوقت فكر نميكردم احمدي نژاد رييس جمهور بشه ،

 

-  حتي وقتي در سالهاي 75- 76 در اعلاميه هاي انصار حزب الله با اين نوشته روبرو ميشدم :

 

تجمع فرهنگي – عقيدتي انصار حزب الله

سخنران حاج محمود احمدي نژاد

با حضور سردار حاج حسين الله كرم

 

 

جلساتي كه اثرات آنها تا قبل از دوم خرداد غالبا به خيابانها كشيده ميشد و حوادثي مانند سينما قدس ( درگيري و ضرب و شتم تماشاگران فيلم آدم برفي ) و ... را مي آفريد اما پس از آن تبديل به حركاتي كاملا مخفيانه و زير زميني در ابعاد اقتصادي و سياسي شد ( آژانس هوايي توكاتور و يا امتياز واردات موز و ... )

 

-  حتي وقتي شنيدم كه اردبيل استان شده و اين تازه استان نوپا بدست مهندس احمدي نژاد اداره ميشه و جالب اينكه در همان 2 سال اول هم ايشون استاندار نمونه شناخته شدند ( با چه ضوابطي؟ خدا ميداند. )

 

- حتي وقتي شنيدم كه سكان كشتي طوفان زده شهر تهران پس از كشمكشهاي سياسي طولاني بالاخره بدست شخصي به نام دكتر محمود احمدي نژاد افتاده است !

 

- حتي وقتي در كمتر از 2 ماه پس از شهردار شدن ايشان، به مقاله ايي در روزنامه شرق برخورد كردم با عنوان ( نقل به مضمون ) : از خيابان فرجام تا خيابان بهشت ، از خيابان بهشت تا كاخ بهشت !!! كه نويسنده آن ( قوچاني بود به گمانم ) بيان كرده بود كه احمدي نژاد به شهرداري راضي نيست و با حمايت فرماندهان ارشد سپاه براي رياست جمهوري دور خيز كرده است .

 

- حتي وقتي ولخرجيهاي شهرداري در كمك به مساجد و هيئتها در ماه محرم و همچنين پرچمهاي سياه  چاپي ايام فاطميه كه با هزينه هاي گزاف، فقط و فقط آرم سازمان فرهنگي هنري شهرداري را يدك مي كشيدند و نشاني از تسليت در آنها نبود، ديدم  !!

 

- حتي وقتي شنيدم كه آقاي مصباح مبلغ 12 ميليون تومان از شهرداري به عنوان كمك به مدرسه علوم دينيه خودشان دريافت كرده اند و هيچكس فكر نميكرد كه اين كمك قرار است در آينده ايي نه چندان دور هزينه تبليغات رياست جمهوري ايشان آنهم از نوع اسلامي ( نماز امام زمان و روزه 5 شنبه 2 تيرماه) شوند .

 

- حتي وقتي ديدم از پول بيت المال به هر معلم آموزش و پرورش 50.000 تومان هديه و به هر مدرسه مقدار قابل توجهي كتاب و وسايل آزمايشگاه دادند، باز هم متوجه نشدم ....

 

هيچوقت هم از خودم نپرسيدم كه چطور يك نفر، يك شبه ره صد ساله را مي پيمايد و تبديل به يك رجل سياسي ميشود. تعريفي كه حتي افراد بزرگتري مانند معين (كه 2 دوره وزير بوده ) و يا سحابي و ... را شامل نميشود.

 

نه تنها من، بلكه خيليهاي ديگر هم متوجه اين عوامفريبي ها نشدند تا هنگام انتخابات .

آنها كه براي آگاه كردن مردم اقدام به نوشتن مقاله و ايراد سخنراني ميكردند با نام فاسد، دزد بيت المال، معاند با نظام و ... معرفي شدند و آنها كه در ستاد حاج محمود كار ميكردند به عنوان بسيجيان و جوانان پرشور و مخلص نام برده مي شدند و همه جا هم اعلام ميشد كه امورات ستاد آقاي دكتر كاملا مردمي و بدون صرف كردن هيچگونه هزينه و اسراف مي باشد غافل از اينكه آقاي دكتر و نزديكانشان از 2 سال قبل براي انتخابات هزينه كرده اند !!!

 

اما حيف و صد حيف كه ديگر دير شده است و ما ايرانيان مثل هميشه حافظه كوتاه مدتمان اجازه يادآوري مصائب و مشكلات اجتماعي قبل از دوم خرداد را نداد. انصار حزب الله، قتلهاي زنجيره ايي، پيام دانشجوي بسيجي، ...

 

ادامه دارد ...

  
نویسنده : سلمان ; ساعت ۱:٢٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٧ تیر ،۱۳۸٤
تگ ها :

 

 

 

 

 

 

 

 

... الفاتحه ...

 

 

 

 

  
نویسنده : سلمان ; ساعت ٦:۳٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٤
تگ ها :